OFERTA PRACY

/SPECJALISTA DS. JAKOŚCI
SPECJALISTA DS. JAKOŚCI2019-03-01T14:26:11+00:00

Project Description

STANOWISKO: SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Podstawowe obowiązki:

  • kontakty z dostawcami w sprawach reklamacji oraz problemów dotyczących jakości produktu
  • prowadzenie regularnej ewidencji statusu reklamacji do dostawcy;
  • współpraca z dostawcami w zakresie eliminacji problemów jakościowych i doskonalenia jakości
  • udział w procesie oceny dostawców
  • opracowywanie dokumentacji jakościowej obejmującej standardy, procedury, instrukcje oraz raporty
  • inicjowanie rozwiązań projakościowych w sferze organizacyjnej
  • przeprowadzanie audytów jakościowych

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu zarządzania jakością
  • znajomość wymagań normy ISO 9001:2015 i ich praktycznego zastosowania w obrębie zakładu produkcyjnego
  • znajomość metod i narzędzi jakościowych
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana produkcja mebli, krawiectwo)
  • doświadczenie w projektach z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja)

Oferujemy:

  • ciekawą, twórczą pracę z dużą dozą samodzielności
  • koleżeńską atmosferę
  • darmowe posiłki
  • dofinansowanie dojazdów do/z pracy
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenia na życie

miejsce pracy: Robakowo / Gądki

zadzwoń (61/222 00 80) i dowiedz się więcej!

Robakowo, Gądki koło Poznania

Możesz też przesłać CV bezpośrednio na adres e-mail: praca@zaparoh.com lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Żernicka 22 (Point Park, hala nr 6) Robakowo, 62-023 Gądki