OFERTA PRACY

/TECHNOLOG KROJU I SZYCIA
TECHNOLOG KROJU I SZYCIA2019-03-20T17:08:34+02:00

Project Description

STANOWISKO: TECHNOLOG KROJU I SZYCIA

Podstawowe obowiązki:

  • kontrola konstrukcji i wymiarów projektowanych szablonów
  • przygotowywanie dokumentacji (rysunki szycia tkaniny głównej i tkanin technicznych)
  • optymalizacja procesów technologicznych
  • współpraca z innymi działami w zakresie wprowadzania nowych projektów do
    produkcji

Nasze oczekiwania względem kandydatów:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość programu CAD 2D

Oferujemy:

  • ciekawą, twórczą pracę z dużą dozą samodzielności
  • koleżeńską atmosferę
  • darmowe posiłki
  • dofinansowanie dojazdów do/z pracy
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenia na życie

miejsce pracy: Robakowo / Gądki

zadzwoń (61/222 00 80) i dowiedz się więcej!

Robakowo, Gądki koło Poznania

Możesz też przesłać CV bezpośrednio na adres e-mail: praca@zaparoh.com lub pocztą tradycyjną na adres: ul. Żernicka 22 (Point Park, hala nr 6) Robakowo, 62-023 Gądki